İnstagram
WhatsApp
Yükleniyor...

Sakarya SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Sakarya SEO
Sakarya SEO

Sakarya SEO

Sakarya SEO, arama motoru optimizasyonu ingilizce “Search Engine Optimization” kısaltılarak kullanılmasıdır. SEO, internet sitelerinin Google, Yandex gibi arama motorlarında ziyaretçi aramalarında en üst sırada çıkmasını sağlayan, sitenin ziyaretçi trafiğini arttıran çalışmalardır. Web sitelerinin arama motorlarında ilk sayfada üst sıralarda görünür olması için çeşitli strateji, çeşitli optimizasyon teknikleri, kaliteli içerikler ve doğru analizlerin yapılması ile başarı sağlanır.

Hazırlanan web sitelerinin arama motorları tarafından doğru kişilerin aramalarında doğru sıralama sağlanması SEO çalışması ile mümkündür. Google gibi en çok kullanılan arama motorlarında kullanıcı deneyimleri ön planda tutularak internet sitenizin arama motorunda doğru yorumlanmasını sağlayabilirsiniz.

SEO çalışmaları web siteniz hedeflediğiniz kitleye kolay ve hızlı ulaşmanızı sağlar. SEO çalışmaları site içi yapılan İç SEO, site dışı Dış SEO web sitesi dışında gerçekleştirilen çalışmalardır.

Web sitenizin arama motorları tarafından taranırken içeriğinin daha iyi yorumlamasını sağlayan optimizasyonlar için profesyonel hizmet veriyoruz. Başarıya ulaşmak ve kaliteli hizmet alabilmek için www.websitelerim.com bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Google İle Hedefe Ulaşma

Her web sitesinde amaç dünyada en çok kullanılan arama motoru olan Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında ilk sayfa ve üst sıralarda görünür olmasını sağlamaktır. SEO Google, çeşitli teknik, strateji ve planlamalarla hazırlanan web sayfalarının arama motorlarında optimizasyonunu yaparak aramalarda doğru kişilere hızlı ve direk ulaşmanızı sağlar. Google botları arama sonuçları sıralamak için benzersiz içerikler, videolar, doğal metinler, mobil uyumlu siteler gibi çok sayıda sinyali değerlendirir.

Dünyada en çok kullanılması nedeni ile “Google” un belirlediği düzeni sağlayan doğal kaliteli içerikler, teknik yapı, görseller gibi kriterlere sahip sitelere önceliklidir.

Google SEO arama motoruna gelen kullanıcıların ne aradığını, hangi kelimelerle aradığını sunan profesyonel bir hizmettir. İnsanlar arama motorlarında belli sorulara yanıt bulmak için sorular yöneltir. Mesela mum nasıl yapılır? Makinenin robotun zaman ayarı nasıl yapılır? Bu nasıl çalışır? Büyük beden elbise? gibi sorular yönelterek cevap arar. Tüm bunlar seo çalışmaları ile sizin işletmenizin, markanızın sorusunu ön plana çıkartır. Bu cevabı alan kullanıcı ilk sayfa ilk sırada çıkan sitenizi ziyaret eder.

Sakarya SEO www.websitelerim.com

  • Doğru Anahtar Kelime Seçimi
  • Özgün, Doğal İçerikler Üretmek
  • Rakip Firma Analizleri
  • SERP
  • Özel Etkileyici Başlık ve Doğru başlık kullanımı
  • Hız
  • URL Yapısı
  • Doğru görsel kullanımı
  • Mobil uyumlu SEO

Anahtar Kelime

Anahtar kelime Google gibi arama motorlarında kullanılan yüksek aranma kapasitesine sahip kelimelerdir. Anahtar kelimeleri hazırladığınız içeriğe doğal yerleştirerek arama motoruna doğru sinyal gönderebilirsiniz. Anahtar kelimenin yoğun olarak kullanımı değil, doğal ve doğru konumda olması etkilidir.

Uzun kuyruklu anahtar kelimeler kısa olan anahtar kelimelere göre daha az aranır. Fakat içerikte uzun kuyruklu anahtar kelime kullanımı belirli sorgulamaları yakalar ve tıklanma oranları daha yüksek olur.

Arama motorlarında hazırlanan içeriğin uzunluğu önemlidir. Kısa içeriklerde sıralamada başarısız olabilirsiniz. Google içeriğinizi faydalı bulmayabilir.

Google en çok önemsediği konu. Kopya içerikler. Kopya içerikler kullanmak sitenizin ceza almasına da neden olabilir. Hazırlanan içeriklerin özgün ve kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

Başlık Etiketi Google sıralamaları başlıkta kullanılan anahtar kelimelere göre sıralama yaparken başlık, SEO nun önemli bir parçasıdır. Başlıklar arama motorlarının sonuç sayfasında görünen kısımdır.

Görsel kullanımı, etkileyici tasarımlar SEO çalışmalarınızdaki başarıda etkili rol oynar. Görsellerin içerikle ilgili olması gerekir.

Firmamız profesyonel teknik ekibi ile etkili tasarımlar ve Google seo optimizasyonları ile sizleri sektörünüzde en iyi yerlere taşır.